Śpiewająca sekretarka Brudnera

dsc_9848.jpg

Do obsady serialu „Halo Hans!” dołączyła Magda Femme, która w siedmiu odcinkach wcieli się w rolę sekretarki Hermanna Brudnera. Już po pierwszym dniu na planie w Ursusie, ta znana i lubiana piosenkarka udowodniła, że ma talent aktorski i… poczucie humoru, co zaowocowało wyjątkowo „odjechaną” fryzurą jej bohaterki.

dsc_9759.jpg

Magda jest małą i ciepłą kobietką, w której nie ma nic ze zmanierowanej gwiazdy, a wręcz przeciwnie – widać, że ma zdrowy dystans do siebie samej, bo nie każdy zgodziłby się przyjąć rolę infantylnej i co tu kryć, średnio mądrej sekretarki, zainteresowanej głównie nieustannym poprawianiem swojej urody. A ona, z wdziękiem odegrała scenę, w której z powodu świeżo pomalowanych na krwistą czerwień paznokci, nie może odebrać dzwoniącego telefonu, a na wieść, że za chwilę u Brudnera pojawi się Hans Klopss, rzuca się do szuflady wypełnionej „toną” kosmetyków, bo pierwszą rzeczą, jaką powinna zrobić przed jego przybyciem jest… poprawienie urody. Magda z powagą i w skupieniu słucha nawet najmniejszych uwag reżysera i doświadczonych kolegów i można śmiało powiedzieć, że swoją rolę gra śpiewająco.

dsc_9748.jpg

A tak w ogóle, to sekretarka Brudnera jest kolejną bohaterką w serialu, która kocha się w Hansie Klopssie i na wszystkie możliwe sposoby próbuje zwrócić jego uwagę - pełen zachwytu wzrok, kuszące, zamglone spojrzenie, uwodzicielski głos i nadmiernie wyeksponowany biust…
My się wcale a wcale nie dziwimy, że także ona kocha się w tym Klopssie.

komentarzy: 6 »

Wątek RSS dla komentarzy do tego wpisu.

 1. Ojej jak fajnie, że pani Madzia zagrała w serialu! :) Na pewno zobaczę go dl a niej!!!!! Szkoda tylko, że w 7 odc. :( wolałabym, aby pojawiła sie w większej liczbie odc.!

  Komentarz autor Jojo — 24 marzec 2007 #

 2. Magda Femme jest najlepszą polską wokalistką, jestem pewna że rzuci na kolana widzów polsatu !!

  Komentarz autor WisienKa — 28 marzec 2007 #

 3. Jej Magda Femme piosenkarka aktorka…wspaniala kobieta…ehh jestem pewny ze Madzia da z siebie wszystko..bede sledzil jak sobie radzi..;**

  Komentarz autor BarteQ — 1 kwiecień 2007 #

 4. Najlepszą polską wokalistką???? Fajny żart. Nic nie słychać o tej “gwieździe”. Piosenki ma denne, beznadzieja totalna.

  Komentarz autor Ewelina — 4 kwiecień 2007 #

 5. Super napewno bedziesz ekstra))!! Madziu czekamy na nową płyte!!!
  Uwielbiam “Kłamstwo”, “Rozmowe z Aniołem”i “Daleko stąd”

  Komentarz autor Zuzia — 5 kwiecień 2007 #

 6. zajefajnie ze madzia gra w serialu:):):) mam nadzieje ze to nie bedzie pierwszy i ostatni raz!!!! :*:*:*

  Komentarz autor Evikka — 24 kwiecień 2007 #

Dodaj komentarz