Michał Lesień

halo.jpg

Na planie serialu „Halo Hans!” w odcinku „Marmurowa kochanka”, pojawił się Michał Lesień („Lokatorzy”). Michał zagrał leutnanta Kurta Hausmanna, przyjaciela Hansa Klopssa z czasów szkolnych. Oczywiście przyjaciela autentycznego Klossa a nie J-24, który go udaje.Nasz agent o stu twarzach musiał się nieźle nagłówkować, jak nie zostać zdemaskowanym, tym bardziej, że Kurta dobrze pamięta żona Klossa (i Klopssa) – Hilda… W ukryciu prawdy a właściwie w nie odkryciu jej bardzo pomaga, podkochująca się w Klopssie, łączniczka Jasna (Małgosia Socha) wykorzystując w tym celu wszystkie atrybuty swojej kobiecości. Wyniknie z tego niezłe zamieszanie, w którym główną rolę odegra … polska wódka, pułkownik Jabłuszenko i pewna mała tabletka.

halo2.jpg

Michał Lesień – ur. we Wrocławiu, 24 grudnia 1974 r. Aktor „podróżujący” – liceum ukończył w Kaliszu, studia aktorskie zaliczył w Łodzi, potem wyjechał do Wrocławia (i znów Kalisza), gdzie grał w kilku teatrach. W końcu wylądował w Warszawie. Dostał etat w Teatrze Polskim, gdzie spędził prawie sześć sezonów, a w 2000 roku rozpoczął pracę w „Lokatorach”, kręcąc go aż do czerwca 2005 roku.
Obecnie jest w trakcie zdjęć do serialu „Teraz piątek” ale znajduje też czas na gościnne występy, jak np. w produkcji „Halo Hans!”.

| kategoria: 6.Goście na planie |

komentarzy: 5 »

Wątek RSS dla komentarzy do tego wpisu.

 1. Fajnie by było, by Katarzyna Cichopek wystąpiła goscinnie w tym serialu, choćby w jednym odcinku w jakiejś roli :) Bardzo na to liczę!

  Komentarz autor Paweł — 18 marzec 2007 #

 2. Żenujące, takie coś dla widzów o poziomie siedmoilatka debila analfabety, któremu trzeba podpowiadać co jest śmieszne. Narzekacie na krępowanie twórców pragnących kontynuować KLOSA, chwała krępującym że nie pozwolili na kontynuowanie tego gniota. Po pierwszym odcinku mam wrażenie, że oglądałem nieudolną reklamę napojów alkocholowych, przeplataną reklamoami polsatowskimi. Życzę dalszych “sukcesów”, na szczęście nie ma jeszcze obowiązkowego oglądania równie udanych produkcji.
  Henio

  Komentarz autor henryk — 2 grudzień 2007 #

 3. Henryku :D po jednym odcinku nie osądza się całej produkcji :) Mi osobiście serial bardzo przypadł do gustu. Na pewno nie żałował bym czasu na oglądanie gdyby był drugi sezon :)

  Komentarz autor BonaVentura — 22 styczeń 2008 #

 4. Ja również nie obraziłabym się na drugi sezon:)Bardzo mi przypadł do gustu. Zachęcam Studio A do kontynuowania serialu:):):)

  Komentarz autor A. — 5 luty 2008 #

 5. Ja wszystkie odcinki mam nagrane. CZekam na nowe bo nie wyobrażam sobie żeby nie było 2 sezonu. Slodowy ruzleZ to jest nasz chop :D

  Komentarz autor dzinx — 8 marzec 2008 #

Dodaj komentarz