Mamy na planie Mamy

halohans_mama02.jpg

Dorota Chotecka to jedna z dwóch mam, które grają w serialu “Halo Hans!”. Aktorka wróciła do pracy po dłuższym urlopie macierzyńskim i jako Cyganka Pimpusza na dobre zadomowiła się w serialu. Najtrudniejszą rzeczą dla Doroty jest pogodzenie roli mamy 4 miesięcznej Klary (dla której jest, jak na razie, jedyną żywicielką) z rolą aktorki przebywającej na planie parę godzin w ciągu dnia.

Ponieważ plan serialu “Halo Hans!” jest nietypowy pod każdym względem (po mieście już się rozniosła fama, że na żadnym planie nie jest tak dobrze, jak “na Hansie”), Dorota może liczyć na przerwy w ujęciach, w czasie których, albo ściąga pokarm, który jest dostarczany córeczce, albo karmi ją bezpośrednio, a to z kolei dzięki Radkowi (Pazurze), który przywozi słodką Klarę do Ursusa. “W tak komfortowych warunkach, jakie stworzyli mi producenci to naprawdę, mogę pracować nawet codziennie” - śmieje się Dorota.

halohans_mama01.jpg

Drugą mamą na planie serialu jest Tamara Arciuch, grająca Piękną Nieznajomą. Jej syn Krzysztof jest jeszcze dalej - bo w Gdyni, a aktorka wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby pojechać do najważniejszych w jej życiu mężczyzn, bo choć ekipa “Halo Hansa!” jest jak jedna wielka rodzina, z którą można się świetnie bawić i liczyć na wsparcie w każdej sytuacji, bardzo za nimi tęskni.

Obu Mamom życzymy wszystkiego najlepszego.

Nie ma komentarzy »

Wątek RSS dla komentarzy do tego wpisu.

Dodaj komentarz