Odc. 3 “Serum prawdy”

dsc_0327.jpg

Do miasta przybywa Uma Frigidfjordsen, słynna śpiewaczka z Finlandii podtrzymująca na duchu podupadające morale niemieckiego żołnierza. Oczywiście zakochuje się z wzajemnością w Klopsie, a po wypiciu serum prawdy wyznaje mu, że jest angielskim szpiegiem.

dsc_0310.jpg

Także i Klopss omyłkowo wypił miksturę, więc przyznaje się do swojej roli. Jak zakochanej parze szpiegów uda się przetrwać w okupowanym mieście, jeśli mogą mówić prawdę i tylko prawdę? Jak wpłynie to na ich burzliwy romans? Czy Hermann Brudner odkryje swoją kobiecą naturę?

dsc_0426.jpg
| kategoria: 1. Nowości, 2. Odcinki |

komentarzy: 8 »

Wątek RSS dla komentarzy do tego wpisu.

 1. To Adamczyk poddał tych samych aktorów, głupio, nikt nie będzie wiedział czy to Ranczo zniknie czy nie? Musze wiedziec, czy Hlo Hans zastepouje ranczo

  Komentarz autor Bartuś — 21 kwiecień 2007 #

 2. Ale o co Ci chodzi…?Mie wiem. SERUM RULEZ, ZAJE…ODCINEK!!!!

  Komentarz autor Korfanty — 16 grudzień 2007 #

 3. oglądałam ten odcinek!!!!:):):) zabójczy jak wszystkie!!!!:D:D:D

  Komentarz autor klaudia — 16 grudzień 2007 #

 4. Tragedia!Znowu gra ten słaby aktor Cezary Żak.Czy w Polsce brakuje aktorów?To jest już przesada!W ogóle aktor się nie szanuje łapie co leci.Przereklamowany, słaby warsztat aktorski np. porównaj Barcisia.Bardzo słaba scenografia, nie wciągająca.Brzydkie aktorki np. porównajcie Helgę z Allo, Allo!.To Polki są brzydsze od angielek, na to wychodzi!Bardzo słabe teksty, zbyt wiele wątków.Pełne rozczarowanie!Ciekawe czy ktoś to jeszcze ogląda, pewnie tak bo nic nie ma w telewizji.,, Z braku laku'’ jak to mówią!!!

  Komentarz autor MiMi — 18 grudzień 2007 #

 5. dzies była powtórka bo niedotrzymałam w sobote… hihi ale to było dobrte

  Marianna “Hildusiooo.. ale kochasz mnie??”
  Hilda”MARIAAAANNOOOO kocham cie”

  hihi… ;]

  Komentarz autor Kamilka — 18 grudzień 2007 #

 6. dziś była powtórka bo nie dotrzymałam w sobotę… hi hi ale to było dobre

  Marianna- “Hildusiooo.. ale kochasz mnie??”
  Hilda - “MARIAAAANNOOOO kocham cie”

  hi hi… ;]

  Komentarz autor Kamilka — 18 grudzień 2007 #

 7. Brak komentarzy świadczy że serial nie wywołuje żadnych emocji, czyli widzowie naszej telewizji oglądają go “Z braku Laku”.Osobiście jestem zawiedziona totalnie, bo czekałam na ten serial i strasznie się rozczarowałam, wszystko jest źle zrobione, katastrofa.Żak nie pasuje absolutnie do tej roli to nie jest Rene, nie ten warsztat, nie ta osobowość.Kopiowanie nie zawsze wychodzi na zdrowie, widzę tylko dwóch dobrze dobranych aktorów:Brudnera i Jasną.W realiach polskich Jabłuszenkę powinien zagrać Artur Barciś(lub inny równie dobry aktor), dla Cezarego Żaka nie ma w tym serialu miejsca, on tu w ogóle nie pasuje.Klopss-aktor którego da się jeszcze strawić, stara się trzymać rolę, tylko teksty ma do d… . Hilda- żaden warsztat aktorski, a poza tym brzydka jest, ludzie!!!
  Można było zrobić perełkę, a powstało wielkie nic!!!I na co mamy łożyć My Podatnicy, na taką porażkę?!Jest tyle już tych seriali dla średnio-inteligentnych, tak zwanych statystycznych np: Plebania, Klan i inne takie , a tu kolejne zero, wszystko dla forsy, nic dla widza, zero sztuki, za to 100% głupoty.Na tym Klopss…

  Komentarz autor MiMi — 20 grudzień 2007 #

 8. Nie uważam że ten serial jest zły. Ja go lubię bo można się pośmia (a oto chyba chodzi). Serial ALLO ALLO był moim zdaniem kompletną porażką w porównaniu z tym serialem. Mam nadzieje ze producenci się nie zniechęcą i będzie jakaś druga seria.

  Komentarz autor Marysia — 9 luty 2008 #

Dodaj komentarz