Hilda w magazynie, likwidujemy Brudnera

Halo Hans - Hilda w magazynie

Po 38 dniach zdjęciowych (i zjedzeniu między innymi 152 kilogramów marchewek), zakończyły się zdjęcia do serialu “Halo Hans!”. W ostatniej scenie nagrywanej na planie, w szpitalnej scenografii, zagrał sam reżyser Wojciech Adamczyk (rola wysokiego rangą oficera SS) i oczywiście nie obyło się bez żartów ze strony ekipy, która już od jakiegoś czasu planowała jak ugotować reżysera.


czytaj dalej


Odc. 11 “Przesyłka z Londynu”

Halo Hans - odc. 13 - Przesyłka z Londynu

Do miasta przybywa agentka wywiadu brytyjskiego w przebraniu zakonnicy (Piękna Nieznajoma). Aby się z nią spotkać, J-24 także musi przebrać się za duchownego.

czytaj dalej


Odc. 13 “Kryptonim Joanna”

Halo Hans - Operacja Joanna

Towarzysz Stalin podjął decyzję, że Szczecin ma się stać polskim miastem. Ale jak to zrobić, gdy nie ma tam żadnego Polaka? Zadanie zaszczepienia polskości w Szczecinie otrzymuje doświadczona agentka pułkownik Joanna i profesor von Oppeln.

czytaj dalej


Odc. 10 “Operacja wesz”

hh_akcjawesz1.jpg

Do miasta przybywa Piękna Nieznajoma strzykacz ze Lwowa – Elżbieta Baczko mająca przy sobie cenny szczep wszy. Pułkownik Jabłuszenko marzy o inteligentnej broni biologicznej – wszach, które gryzą i zarażają tyfusem tylko Niemców.

czytaj dalej


Odc. 12 “Polowanie na czarownice”

Halo Hans - odc. 12 - Polowanie na czarownice

Do miasta przyjeżdża brat pułkownika Jabłuszenki, Stiopa. Ma odegrać rolę księcia Radziwiłła, czatującego na życie Hitlera. Aresztowany, ma podać jako spiskowców szczerych nazistów i w ten sposób przetrzebić szeregi wiernych Hitlerowi oficerów.

czytaj dalej


Odc. 9 “Termosjada”

odc92.jpg

Do miasta przybywa Berta Strumpfe, Latający kat z Berlina (Piękna Nieznajoma) z zadaniem zlikwidowania Hansa Klopssa. Cóż, serce nie sługa, a Berta lubi wykorzystać seksualnie przyszłe, zwłaszcza przystojne ofiary.

czytaj dalej


Niezwykli goście na planie

30.jpg

Z okazji Dnia Dziecka, na planie „Halo Hansa” pojawili się niezwykli goście – wychowankowie Domu Dziecka z podwarszawskiej Radości, z którym Studio A jest w zaprzyjaźnionych stosunkach.

Zobaczcie w galerii zdjęcia z wizyty naszych gości na planie i jak wspaniale zaopiekował się nimi Bartek.


czytaj dalej