Zemsta ma smak kefiru.

hh_zemsta.jpg

W odcinku „Polowanie na Bestię” na planie było głośno, wybuchowo i miejscami następowała całkiem niezła demolka scenograficzna. W jednej ze scen, odbity rykoszetem pocisk trafiał w słój ze śmietaną, który rozpryskiwał się w drobny mak, a biała maź oblewała wszystkich - w tym przypadku, Małego i Dużego.

czytaj dalej


Mamy na planie Mamy

halohans_mama02.jpg

Dorota Chotecka to jedna z dwóch mam, które grają w serialu “Halo Hans!”. Aktorka wróciła do pracy po dłuższym urlopie macierzyńskim i jako Cyganka Pimpusza na dobre zadomowiła się w serialu.

czytaj dalej


Odc. 7 “Polowanie na Bestię”

0671.jpg

Podziemie AK-owskie postanawia usunąć “Bestię” czyli von Thorgelsunda. Major Brudner, który jest głęboko przekonany, że chodzi o niego, podejmuje stosowne działania ochronne.

czytaj dalej


Butaforia* pistoletu Klopssa

hh_but01.jpg

Na planie serialu “Halo Hans” jest jedna ogólna “układka” czyli harmonogram prac z rozpisanymi dniami i godzinami poszczególnych scen, a poza tym są różne “piony” i każdy dodatkowo ma indywidualne zapiski, z których korzysta - aktorzy podkreślają swoje kwestie w scenariuszach, reżyser ma swoje “żółte kartki”, a scenograf i rekwizytor swoje notatki (opracowywane przez Maćka Lipińskiego).
Ponieważ rzadko istnieje możliwość wglądu w te ostatnie, specjalnie dla Was zdradzamy fragment,  jak one wyglądają. Miłej lektury.


czytaj dalej