Piotr Pręgowski wypadł przez okno

dsc_8833.jpg

Serialowy Hermann Brudner to jeden z najbardziej poszkodowanych na planie bohaterów. Miał już, wyłamany przez swoją zazdrosną kochankę, palec, w jednym z pierwszych odcinków spadło mu na głowę wiadro, jego mundur pochlapała kilka razy farba i - jakby tu powiedzieć – załatwił go gołąb, a tydzień później, próbując wyrwać się z objęć namolnej Hildy, stracił równowagę i… wypadł przez okno.

czytaj dalej


Pożar na planie i próba otrucia.

dsc_0470.jpg

Na planie „Halo Hansa!” dzieje się naprawdę dużo, ale wciąż niektórzy nie mogą się do tego przyzwyczaić. Np. ochrona przeciwpożarowa…
To był poniedziałek. W restauracji „Paradis” kręcono kilka scen z udziałem blisko 20 statystów. Ponieważ knajpa miała być mocno zadymiona (męska część gości, jak to w knajpie przy piwie bywa, paliła papierosy, a wieczorem miał się odbyć występ słynnej fińskiej śpiewaczki Umy Frigidfjordsen), w restauracji pojawiła się maszyna “dymna”, pracująca od rana na pełnych obrotach.

czytaj dalej


Odc. 3 “Serum prawdy”

dsc_0327.jpg

Do miasta przybywa Uma Frigidfjordsen, słynna śpiewaczka z Finlandii podtrzymująca na duchu podupadające morale niemieckiego żołnierza. Oczywiście zakochuje się z wzajemnością w Klopsie, a po wypiciu serum prawdy wyznaje mu, że jest angielskim szpiegiem.

czytaj dalej


Jacek Braciak

dsc_9554.jpg

Ten niewysoki wzrostem, ale wysokich lotów aktor, to kolejny gość na planie serialu „Halo Hans!”. W odcinku „Grupa HiHiHi” zagrał sobowtóra samego Adolfa Hitlera (na dodatek geja, a jego partnerem był Jarosław Boberek).

czytaj dalej


Jarosław Boberek

boberek_02.jpg

W odcinku „Grupa HiHiHi” pojawiło się gościnnie kilku aktorów, a jednym z nich był Jarosław Boberek („zagrał kopię Adolfa Hitlera, na dodatek geja, partnera” Jacka Braciaka). W jego przypadku także nie wiemy, którego sobowtóra zagrał bo choć podszywał się pod samego „fuhrera”, z tego, co zobaczyliśmy na planie, wynika, że naśladował sobowtóra sobowtóra…

czytaj dalej


Władysław Grzywna

dsc_9883.jpg

Na planie serialu „Halo Hans!” zagrał samego wodza Trzeciej Rzeszy i na początku, uwielbiający bezgranicznie fuhrera, Brudner był absolutnie pewny, że Hitler to… Hitler. Ale wszystko się skomplikowało, kiedy Hitler (jako Hitler) stanął wśród czterech innych „Hitlerów”.

czytaj dalej


Śpiewająca sekretarka Brudnera

dsc_9848.jpg

Do obsady serialu „Halo Hans!” dołączyła Magda Femme, która w siedmiu odcinkach wcieli się w rolę sekretarki Hermanna Brudnera. Już po pierwszym dniu na planie w Ursusie, ta znana i lubiana piosenkarka udowodniła, że ma talent aktorski i… poczucie humoru, co zaowocowało wyjątkowo „odjechaną” fryzurą jej bohaterki.

czytaj dalej


Odc. 8 “Grupa HiHiHi”

dsc_0260.jpg

W mieście ma się pojawić sam Adolf Hitler, który przyjedzie specjalnie na przedstawienie cyrku radzieckiego. Grupa klaunów pod dowództwem treserki tygrysów – agentki wywiadu Iriny ma przeprowadzić zamach na Fuhrera.

czytaj dalej


Marmurowa Tamara

Tamara Arciuch, na planie serialu „Halo Hans!” gra kilka ról. Była już rosyjską łączniczką w stroju z Ninoczki (komedia z Gretą Garbo z 1939 r.), węgierską aktorką występującą w filmie kręconym przez von Stoheima, a jej najnowsze (ale nie ostatnie) wcielenie to Anna, historyk sztuki poszukująca „Mazowieckiej Wenus” - cennej rzeźby, której twarz jest identyczna jak twarz pani historyk czyli… Tamary Arciuch.

czytaj dalej


Michał Lesień

halo.jpg

Na planie serialu „Halo Hans!” w odcinku „Marmurowa kochanka”, pojawił się Michał Lesień („Lokatorzy”). Michał zagrał leutnanta Kurta Hausmanna, przyjaciela Hansa Klopssa z czasów szkolnych. Oczywiście przyjaciela autentycznego Klossa a nie J-24, który go udaje.

czytaj dalej

Następna strona »