Halo Hans! - scenografia od kuchni

hh_scen3.jpg


czytaj dalej

| kategoria: 1. Nowości | 4 komentarze


Odc. 1 - “Szpieg pilnie poszukiwany”

img32.jpg img33.jpg img8.jpg

Rosyjska agentka przywozi straszną wiadomość. J-23 zginął na froncie wschodnim. Wraz z rezydentem wywiadu sowieckiego w jednym z miast Generalnej Guberni, ogłaszają casting na kolejne wcielenie Hansa Klossa. Armia Krajowa nie może przegapić takiej gratki. Podstawia swojego człowieka, by udawał oficera AL, który przeniknie jako agent sowiecki do Abwehry. W castingu bierze udział kilkunastu oryginałów, ale dzięki fascynacji rosyjskiej agentki wybór pada na Janka Kosa. J-24 czyli Hans Klopss is born!

| kategoria: 2. Odcinki | 7 komentarze


Klaps Klopssa.

18 lutego 2007 roku padł pierwszy klaps na planie serialu „Halo Hans!”. Ale zanim to się wydarzyło kierownik planu przyniósł biały, ceramiczny talerz, na którym wszyscy zgromadzeni położyli dłonie i kiedy reżyser (Wojciech Adamczyk) powiedział tajemnicze zaklęcie symbolizujące szczęście w czasie zdjęć, talerz został rozbity w drobny mak. Każdy dostał na pamiątkę po jednym z tysiąca kawałków.

W Galerii znajdziecie zdjęcia z pierwszych 3 dni zdjęciowych.  Jest na co popatrzeć!czytaj dalej


Scenografia i wnętrza serialu „Halo Hans!”

W Ursusie, w Studiu Rekording powstała największa w historii polskiej telewizji scenografia zbudowana do serialu „Halo Hans”. Na jej potrzeby zaadaptowano zupełnie nową halę zdjęciową, którą przystosowano do właściwego serialowi oświetlenia. Budowa dekoracji trwała ok. 2 m-cy, w czasie których zużyto niezliczoną ilość płyt wiórowych, drewna, gipsu i farb i specjalnego rodzaju betonu imitującego kostkę brukową.czytaj dalej


Nowe wcielenie Hildy Klopss

Kiedy się okazało, że Joanna Liszowska podpisała kontrakt, uniemożliwiający jej udział w serialu, producenci zorganizowali casting na aktorkę odgrywającą rolę demonicznej porucznik SS, żony człowieka o „stu twarzach”, Hansa Klopssa.
Do rywalizacji o rolę Hildy Klopss stanęło 7 aktorek. Bezkonkurencyjna okazała się jedna - Kasia Galica. Ujęła producentów anielską buzią, mocnym charakterem i tym błyskiem w oku, któremu nie oprze się żaden mężczyzna. I oczywiście swoimi zdolnościami aktorskimi. Już po pierwszych scenkach, nikt nie miał wątpliwości - tylko ona potrafi ogarnąć wszystkie konspiracyjne wcielenia Klopssa i tylko ona poradzi sobie z rywalkami do serca Hansa.   
Sami zresztą zobaczcie – czyż nie jest idealną Hildą Klopss?
 
Zapraszamy do Galerii – tam znajdziecie zdjęcia z konferencji prasowej z 13 lutego.