Odc. 11 “Przesyłka z Londynu”

Halo Hans - odc. 13 - Przesyłka z Londynu

Do miasta przybywa agentka wywiadu brytyjskiego w przebraniu zakonnicy (Piękna Nieznajoma). Aby się z nią spotkać, J-24 także musi przebrać się za duchownego.

czytaj dalej


Odc. 13 “Kryptonim Joanna”

Halo Hans - Operacja Joanna

Towarzysz Stalin podjął decyzję, że Szczecin ma się stać polskim miastem. Ale jak to zrobić, gdy nie ma tam żadnego Polaka? Zadanie zaszczepienia polskości w Szczecinie otrzymuje doświadczona agentka pułkownik Joanna i profesor von Oppeln.

czytaj dalej


Odc. 10 “Operacja wesz”

hh_akcjawesz1.jpg

Do miasta przybywa Piękna Nieznajoma strzykacz ze Lwowa – Elżbieta Baczko mająca przy sobie cenny szczep wszy. Pułkownik Jabłuszenko marzy o inteligentnej broni biologicznej – wszach, które gryzą i zarażają tyfusem tylko Niemców.

czytaj dalej


Odc. 12 “Polowanie na czarownice”

Halo Hans - odc. 12 - Polowanie na czarownice

Do miasta przyjeżdża brat pułkownika Jabłuszenki, Stiopa. Ma odegrać rolę księcia Radziwiłła, czatującego na życie Hitlera. Aresztowany, ma podać jako spiskowców szczerych nazistów i w ten sposób przetrzebić szeregi wiernych Hitlerowi oficerów.

czytaj dalej


Odc. 9 “Termosjada”

odc92.jpg

Do miasta przybywa Berta Strumpfe, Latający kat z Berlina (Piękna Nieznajoma) z zadaniem zlikwidowania Hansa Klopssa. Cóż, serce nie sługa, a Berta lubi wykorzystać seksualnie przyszłe, zwłaszcza przystojne ofiary.

czytaj dalej


Odc. 7 “Polowanie na Bestię”

0671.jpg

Podziemie AK-owskie postanawia usunąć “Bestię” czyli von Thorgelsunda. Major Brudner, który jest głęboko przekonany, że chodzi o niego, podejmuje stosowne działania ochronne.

czytaj dalej


Odc. 6 “Cyganka prawdę ci powie”

hh6_1.jpg

W barze Adolfa Kaputa pojawia się Cyganka. Wprawdzie Cyganie odsyłani są natychmiast do obozów, ale jak wysłać do obozu kogoś, kto przepowiada przyszłość stałym bywalcom baru?

czytaj dalej


Odc. 5 „Akcja modelka”

Hilda Klopss, sadystyczna żona prawdziwego Hansa Klossa, a obecnie kochanka Brudnera, jest zazdrosna o aresztowaną Modelkę. Nie chce by przesłuchiwał ją Brudner. Zleca przesłuchanie von Thorgelsundowi.

czytaj dalej


Odc. 3 “Serum prawdy”

dsc_0327.jpg

Do miasta przybywa Uma Frigidfjordsen, słynna śpiewaczka z Finlandii podtrzymująca na duchu podupadające morale niemieckiego żołnierza. Oczywiście zakochuje się z wzajemnością w Klopsie, a po wypiciu serum prawdy wyznaje mu, że jest angielskim szpiegiem.

czytaj dalej


Odc. 8 “Grupa HiHiHi”

dsc_0260.jpg

W mieście ma się pojawić sam Adolf Hitler, który przyjedzie specjalnie na przedstawienie cyrku radzieckiego. Grupa klaunów pod dowództwem treserki tygrysów – agentki wywiadu Iriny ma przeprowadzić zamach na Fuhrera.

czytaj dalej

Następna strona »