Śpiewająca zakonnica

W drugiej transzy serialu „Tancerze” pojawi się nowa postać - nauczycielka śpiewu Jowita Cassati – Kuś. W tej roli wystąpi Violetta Arlak, znana widzom z fantastycznie zagranej postaci żony wójta w kultowym i uwielbianym przez blisko 10 milionów widzów serialu „Ranczo”.
Viola Arlak zastąpi Katarzynę Cichopek - Hakiel, której bohaterka wyjedzie za granicę w poszukiwaniu miłości.
Pamiętacie Violę jak wcieliła się w postać przełożonej zakonu w 11 odcinku „Przesyłka z Londynu”?
Z rolą w „Ranczu” i „Halo Hans!” poradziła sobie śpiewająco. Nie wątpimy, że tak samo się stanie w serialu „Tancerze”.  


J-24 znów nadaje

Zapraszamy na powtórki odcinków serialu „Halo Hans!”!

Od 5 lipca, na antenie telewizji POLSAT znów możecie się spotkać ze swoimi ulubionymi bohaterami tego zwariowanego sitcomu – Hansem Klopssem znanym jako J-24 (Bartek Kasprzykowski), Hermanem Brudnerem, pieszczotliwie zwanym Herrmisiem, (Piotr Pręgowski), Piękną Nieznajomą (Tamara Arciuch), Hildą Klopss (Kasia Galica), rosyjskim agentem pułkownikiem Jabłuszenko  (Cezary Żak) i innymi…

„Halo Hans!” – POLSAT, niedziela, godz. 16.45.

Zapraszamy też na nasze forum – czynne 24 godziny na dobę. A na kanale TV serialu na Youtube.pl  możecie oglądać fragmenty odcinków powtarzanej serii.

| kategoria: 1. Nowości | 2 komentarze


Nasz Świr

29 marca, po raz kolejny wręczono statuetki Świra. W kategorii Aktor - najbardziej zakręcony - zwyciężył Bogdan Kalus, znany m.in. z roli von Słodowego w serialu “Halo Hans!” i Hadziuka w “Ranczu”. Gratulujemy!

Podczas gali w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej rozdano siedem statuetek - w kategoriach: program telewizyjny, kabaret,
muzyka, osobowość telewizyjna, serial, wydarzenie, “Superświr” i “Teleświr”. Nagrody odebrali osobiście wszyscy Laureaci.

| kategoria: 1. Nowości | 3 komentarze


Halo Świry 2008

Bogdan Kalus oraz Tamara Arciuch, Cezary Żak i Piotr Pręgowski – znani z serialu „Halo Hans!” są nominowani do nagrody Świry 2008. Otrzymanie „Świra” to, według organizatorów, ogromne wyróżnienie.

Na potrzeby imprezy została stworzona nawet własna definicja, według której m.in. „świr to osoba publiczna charakteryzująca się dużym poczuciem humoru oraz pomysłowością, szanowana i podziwiana, nierzadko z podwójną osobowością…”

W konkursie startuje też sam serial „Halo Hans” oraz „Ranczo” - hitowy produkt Studia A. Już 29 marca, podczas uroczystej Gali poznamy Laureatów.

Glosowanie na www.swirlandia.pl
W czasie trwania programu - Gali rozdania Świrów - widzowie, za pomocą sms-ów, wybierali będą również TELEŚWIRA.
Trzymamy kciuki!

| kategoria: 1. Nowości | 4 komentarze


Klopss podbija świat!

Sitcom “Halo, Hans!” - produkowany przez Studio A i emitowany w Telewizji Polsat - otrzymał nominację do nagrody “Złotej Róży” w prestiżowym, międzynarodowym festiwalu Rose d’Or.
Obok polskiego serialu w kategorii “Najlepszy sitcom” nominowanych jest 8 światowych produkcji m.in. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec oraz Australii.
Jest to - po “Pierwszej miłości” - druga już nominacja w historii dla serialu ATM Grupy.
Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 6 maja 2008 roku. Gratulujemy!

Halo Hans!
| kategoria: 1. Nowości | 7 komentarze


Halo, Hans! - powtórki odcinków

Zakończyła się emisja nowych odcinków serialu “Halo Hans”.
Oglądajcie powtórki. W najbliższy czwartek, 28 lutego, o godz. 13.00, odc. 9. “Termosjada”.
Od 5 marca, kontynuacja powtórkowych odcinków, w środy, o godz. 13.00.
Serial dostępny jest także na antenie Polsat 2 - w każdą sobotę o godz. 18.00 i 23.30.
W sobotę 1 marca wyemitowany zostanie odc. 7 “Polowanie na bestię”.
Zapraszamy!

| kategoria: 1. Nowości | 13 komentarze


Kim jest Joanna?

W najbliższą sobotę, 23 lutego, o godzinie 22.20, zapraszamy na „Kryptonim Joanna” - ostatni odcinek serialu „Halo Hans!”
Towarzysz Stalin podjął decyzję, że Szczecin ma się stać polskim miastem. Ale jak to zrobić, gdy nie ma tam żadnego Polaka? Zadanie zaszczepienia polskości w Szczecinie otrzymuje doświadczona agentka pułkownik Joanna i profesor von Oppeln. Niestety, o wszystkim dowiaduje się major Brudner i szybko aresztuje von Oppelna oraz pomagającego mu Jabłuszenkę. Joanna w tajemniczy sposób znika. Kiedy Brudner nabiera pewności, że jego szatański plan doprowadzi wreszcie do zlikwidowania podziemia i dekonspiracji Klopssa, okazuje się, że nic nie jest takim, jakim się wydaje.
A w szczególny sposób dotyczy to Joanny.

Zobaczcie zwiastun odcinka:

| kategoria: 1. Nowości | 5 komentarze


Zwiastun 12 odcinka “Polowanie na czarownice”

| kategoria: 1. Nowości | 1 komentarz


Zwiastun 11 odcinka “Przesyłka z Londynu”

| kategoria: 1. Nowości | 6 komentarze


Sobota, godz. 22.55 – “Operacja wesz”

Konspiracyjne spotkanie z Nieznajomą (Piękną) z różą, jako znak rozpoznawczy, w knajpie Paradis, wydaje się być prostą operacją… Pod warunkiem, że wiadomo, jak ona wygląda. Bo kiedy nagle pojawia się więcej niż jedna kobieta z różą, plus mężczyzna z całym pękiem, następuje seria pomyłek, w którą wmieszany jest pies, biegające, tak, biegające drzewo (w środku którego, niespodzianka), Cyganka Pimpusza, kopiąca emetrodeliheksatogofokaina, oraz Edgar, który okazuje się być kobietą. I to wszystko przez wszy…

Zapraszamy na 10 odcinek „Halo Hans!” – „Operacja wesz”, sobota, godz. 22.55. Zobaczcie też zwiastun:

Więcej filmów znajdziecie na naszym kanale TV.
Streszczenie odcinka znajdziecie tutaj.

Następna strona »