Niezwykli goście na planie

30.jpg

Z okazji Dnia Dziecka, na planie „Halo Hansa” pojawili się niezwykli goście – wychowankowie Domu Dziecka z podwarszawskiej Radości, z którym Studio A jest w zaprzyjaźnionych stosunkach.

Zobaczcie w galerii zdjęcia z wizyty naszych gości na planie i jak wspaniale zaopiekował się nimi Bartek.


czytaj dalej


Marek Barbasiewicz

Pierwszy amant polskiego kina, który sam powiedział o sobie: „irytują mnie już od dawna te moje role lirycznych i przystojnych, zagubionych, w wykwintnych garniturach. Chętnie zagrałbym obdartego włóczęgę”. Nigdy nie wiadomo kiedy spełniają się marzenia…

czytaj dalej


Jacek Kawalec

Pojawił się na planie „Halo Hansa!” i od razu zrobiło się radośniej… Nie tylko dlatego, że zagrał bohatera o pseudonimie Radosny, ale także dlatego, że Jacek to przesympatyczny i pogodny facet.

czytaj dalej


Jacek Braciak

dsc_9554.jpg

Ten niewysoki wzrostem, ale wysokich lotów aktor, to kolejny gość na planie serialu „Halo Hans!”. W odcinku „Grupa HiHiHi” zagrał sobowtóra samego Adolfa Hitlera (na dodatek geja, a jego partnerem był Jarosław Boberek).

czytaj dalej


Jarosław Boberek

boberek_02.jpg

W odcinku „Grupa HiHiHi” pojawiło się gościnnie kilku aktorów, a jednym z nich był Jarosław Boberek („zagrał kopię Adolfa Hitlera, na dodatek geja, partnera” Jacka Braciaka). W jego przypadku także nie wiemy, którego sobowtóra zagrał bo choć podszywał się pod samego „fuhrera”, z tego, co zobaczyliśmy na planie, wynika, że naśladował sobowtóra sobowtóra…

czytaj dalej


Władysław Grzywna

dsc_9883.jpg

Na planie serialu „Halo Hans!” zagrał samego wodza Trzeciej Rzeszy i na początku, uwielbiający bezgranicznie fuhrera, Brudner był absolutnie pewny, że Hitler to… Hitler. Ale wszystko się skomplikowało, kiedy Hitler (jako Hitler) stanął wśród czterech innych „Hitlerów”.

czytaj dalej


Michał Lesień

halo.jpg

Na planie serialu „Halo Hans!” w odcinku „Marmurowa kochanka”, pojawił się Michał Lesień („Lokatorzy”). Michał zagrał leutnanta Kurta Hausmanna, przyjaciela Hansa Klopssa z czasów szkolnych. Oczywiście przyjaciela autentycznego Klossa a nie J-24, który go udaje.

czytaj dalej